Ja i moje otoczenie

czwartek, 24 kwietnia 2014




Pierwsze jajko quillingowe, troszkę niedopracowane, ale trening czyni mistrza :)
Autor: Unknown o 12:26
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (9)
    • ▼  kwietnia (9)
      • Ulubione miejsca Tobiego ;)
      • Miaaauuuuu
      • Osobisty asystent
      • Bransoletka z kryształków
      • Bransoletka z koralików toho, szaro - nieb...
      • Wielkanocny koszyczek

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.