czwartek, 24 kwietnia 2014


Osobisty asystent

Bransoletka z kryształków


Bransoletka z koralików toho, szaro - niebieska











Powrót po latach do szydełka. Myślałam ,że nie będę pamiętać jak się je trzyma, ale jakoś idzie ;)



Druga pisanka quillingowa, już bardziej dopracowana :)



Pierwsze jajko quillingowe, troszkę niedopracowane, ale trening czyni mistrza :)

Wielkanocny koszyczek


Koszyczek quillingowy:) Pierwszy wykonany przeze mnie.