Ja i moje otoczenie
środa, 30 kwietnia 2014
Ulubione miejsca Tobiego ;)
Miaaauuuuu
czwartek, 24 kwietnia 2014
Osobisty asystent
Bransoletka z kryształków
Bransoletka z koralików toho, szaro - niebieska
Powrót po latach do szydełka. Myślałam ,że nie będę pamiętać jak się je trzyma, ale jakoś idzie ;)
Druga pisanka quillingowa, już bardziej dopracowana :)
Pierwsze jajko quillingowe, troszkę niedopracowane, ale trening czyni mistrza :)
Wielkanocny koszyczek
Koszyczek quillingowy:) Pierwszy wykonany przeze mnie.
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)