Ja i moje otoczenie

środa, 30 kwietnia 2014

Ulubione miejsca Tobiego ;)



Autor: Unknown o 13:54 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Miaaauuuuu


Autor: Unknown o 08:48 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 24 kwietnia 2014


Osobisty asystent
Autor: Unknown o 13:09 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Bransoletka z kryształków
Autor: Unknown o 13:00 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest


Bransoletka z koralików toho, szaro - niebieska
Autor: Unknown o 12:53 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest











Powrót po latach do szydełka. Myślałam ,że nie będę pamiętać jak się je trzyma, ale jakoś idzie ;)
Autor: Unknown o 12:45 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest



Druga pisanka quillingowa, już bardziej dopracowana :)
Autor: Unknown o 12:31 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (9)
    • ▼  kwietnia (9)
      • Ulubione miejsca Tobiego ;)
      • Miaaauuuuu
      • Osobisty asystent
      • Bransoletka z kryształków
      • Bransoletka z koralików toho, szaro - nieb...
      • Wielkanocny koszyczek

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.